info@vidnazhitelstvo.com Пн-Пт с 09:00 до 19:00
  • Polski
  • Українська
  • Русский
  • English
  • Про політичну партію Єдність

    1 балл2 балл3 балл4 балл5 балл (нет рейтинга)
    Завантаження...

    Установчий з’їзд відбувся в Києві 16.10.1999 р Затверджено Програмний маніфест і Статут; обрані керівні органи. Головою партії обрано А.Лопата, заступники Юрій Гнаткевич, Віталій Карпенко, Юрій Пальчуковський, Роман Пак. Затверджено назву «Українська партія« Єдність З’їзд прийняв рішення підтримати на президентських виборах Є.Марчука.
    Партія зареєстрована Міністерством юстиції України 04.02.2000 р видано свідоцтво 1324. На той час партія вже мала головні цілі та программу: це і покращення добробуту та соціального стану людей в Україні, і визначення правового статусу іноземців та спрощення отримання важливого документа, який називають посвідка на тимчасове проживання в Україні (більш вживано використовують термін на російській мові вид на жительство в Украине, а також допомога українцям щодо безробіття та соціальної захищеності.
    25.12.1999 р на з’їзді УНП «Собор» частина членів партії «Єдність» увійшли до складу партії. А.Лопата обраний заступником голови; Ю.Гнаткевич, Ю.Пальчуковскій, Р.Пак членами Центральної ради; В.Карпенко членом Ради старійшин.
    У 2000-2001 посаду в.о. голови партії займав голова Київського об’єднання «Просвіта» Юрій Гнаткевич. Фактично партбудівництвом займався 1-й заступник голови партії генеральний директор СП «Київ-Донбас» Юрій Пальчуковський (керував партією 03.2001-09.2001).
    У вересні 2000 р в Зверненні партії «Єдність» до партій та організацій національно-демократичного спрямування оприлюднена Концепція об’єднання під назвою «Українська національна рада» «Українська націонал-демократія перед вибором єднання або крах».
    27.12.2000 р партія повторно запропонувала створити Координаційну раду «Українська національна рада (УНР)».
    21.01.2001 р на Форумі національно-демократичних сил Партія стала співзасновником суспільно-політичного об’єднання національно-демократичних сил «Українська Правиця» (увійшли ВО «Батьківщина», УНР, УНП «Собор», УРП, Партія підтримки вітчизняного виробника, СНПУ, УХДП ХНС, УНКП і 43 громадських організації).
    У березні 2001 р створено виконавчий орган «Української правиці» Секретаріат. До його складу увійшли 10 осіб, в тому числі і представник УП «Єдність».
    У березні-червні 2001 р партія брала активну участь в розробці і конкретизації програмних і регламентних положень діяльності «Української правиці», зокрема «Хартії Української правиці».
    08.09.2001 р на засіданні Центральної ради партії в.о. голови обрано Київський міський голова Олександр Омельченко, 1-м заступником голови Ю.Пальчуковскій, заступниками голови І.Бейк, М.Пітцик, Р.Пак.
    09.11.2001 р підписано Угоду між Українською партією «Єдність» і Партією «Соціал-демократичний союз», що передбачає створення Виборчого блоку «Єдність» для участі в парламентських виборах і місцевих регіональних виборах 2002 р
    28.11.2001 р в ВР України створено фракцію партії «Єдність» (на 02.2002 р 21 член).
    01.12.2001 р відбувся 1-й етап III позачергового з’їзду Партії. Прийнята Програма в новій редакції; обрані керівні органи Центральна рада, Секретаріат, Президія. Головою партії обрано Олександра Омельченка.
    22.12.2001 р відбувся 2-й етап III з’їзду. Прийнято рішення про створення виборчого міжпартійного блоку спільно з партією «Соціал-демократичний союз», УПС-СВІЧА і партією «Молода Україна». Блок очолив О.Омельченко. Створено центральний виборчий штаб, який очолив Володимир Яловий.
    05.01.2002 р відбувся позачерговий Конгрес Партії підтримки вітчизняного виробника. Розглянуто питання про об’єднання партії з Українською партією «Єдність», затверджений список членів ППВВ для включення у виборчий список Блоку «Єдність». Членам партії рекомендовано вступити до Українську партію «Єдність».
    12.01.2002 р відбувся 1-й міжпартійний з’їзд Виборчого блоку «Єдність» (Українська партія «Єдність», УПС-СВІЧА, СДС, Політична партія «Молода Україна»). Затверджено виборчу програму Блоку. Оголошено перша четвірка О.Омельченко, В.Бойко, С.Червонописький, О.Шалімов.
    20.01.2002 р відбувся 2-й етап міжпартійного з’їзду. Затверджено передвиборчу програму, списки кандидатів у народні депутати України по багатомандатному (225 кандидатів) і одномандатних (150 кандидатів) округах. В першу п’ятірку увійшла Н.Матвієнко.
    У парламентських виборах 2002 р партія взяла участь у складі Виборчого блоку політичних партій «Єдність».
    До блоку увійшли:

    • Партія «Соціал-демократичний Союз» (СДС)
    • Політична партія «Молода Україна»
    • Українська партія «Єдність»
    • Українська партія Справедливості Союз ветеранів, інвалідів, чорнобильців, афганців

    За результатами виборів Блок отримав 282 491 голосів (1,09%), зайнявши 13-е місце серед 33 учасників. По одномандатних округах до парламенту обрано 4 представника партії.
    24.07.2004 р відбувся IV з’їзд партії. Обрано нового Президія. Кандидатом від партії на виборах Президента України став О.Омельченко.
    За результатами президентських виборів 2004 р О.Омельченко в 1-му турі отримав 136 502 голоси (0,48%), зайнявши 8-е місце серед 24-х учасників.

    20.05.2005 р на засіданні Центральної ради одноголосно прийнято рішення про виключення з членів партії голови партії О.Омельченко, 1-го заступника голови С.Сташевського, заступника голови та голови Київської міської організації В.Ялового, заступника голови М.Пітцика, голови секретаріату В.Ліновіцкого, голови ЦКРК В.Головача на підставі їх заяв про вступ в іншу партію. Таємним голосуванням в.о. голови партії обрано член Президії Центральної ради Ю.Пальчуковскій.
    Прийнято заяву про зраду виключених екс-керівників інтересам партії.
    03.06.2005 року відбулось засідання Центральної ради. Згідно рішення Центральної контрольно-ревізійної комісії дії Ю.Пальчуковского щодо спроби виключення з партії О.Омельченко, С.Сташевського, В.Ялового і ін. Визнані не відповідають статутним вимогам. Відповідно до рішення ЦКРК збори від 20.05.2005, яке проголошено засіданням Центральної ради партії, не мало правових наслідків через відсутність кворуму (були присутні 6 членів з 34-х). Центральна рада обрала голову партії В.Ялового і призначив на 02.07.2005 р V позачерговий з’їзд партії.
    02.07.2005 р відбувся V (позачерговий) з’їзд. До Президії партії обрано раніше виключений голова партії О.Омельченко. У своєму зверненні до з’їзду він заявив, що залишається членом партії «Єдність», оскільки не писав заяви на вступ в НС «Наша Україна», а був лише членом оргкомітету. Новим головою партії обрано В.Яловой.
    У листопаді 2005 р підписаний Меморандум про об’єднання УП «Єдність» і Всеукраїнської партії миру і єдності в виборчий блок «Єдність» для участі у виборах до ВР України, місцевих та селищних рад і міських голів.
    03.12.2005 р відбулося підписання Меморандуму про співпрацю у виборчій компанії 2006 року між партіями «Єдність», Партією свободи і Партією «Солідарність жінок України». Прийнято рішення про створення виборчого блоку партій під назвою «Блок Євгена Марчука – Єдність».
    10.12.2005 р відбувся VI з’їзд партії. Прийнято рішення для участі в парламентських виборах 2006 року увійти в «Блок Євгена Марчука – Єдність» з Партією свободи і партією «Солідарність жінок України».
    17.12.2005 р відбувся міжпартійний з’їзд Виборчого блоку «Блок Євгена Марчука – Єдність» (УП «Єдність», «Солідарність жінок України», Партія свободи). Обрано Політрада блоку (голова – Є.Марчук). Повноваження Блоку поширені на вибори депутатів ВР АР Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.
    У парламентських виборах 2006 р партія взяла участь у складі Виборчого блоку «Блок Євгена Марчука – Єдність».
    До блоку увійшли:

    • Українська партія «Єдність»
    • партія Свободи
    • Партія «Солідарність жінок України»

    За результатами виборів Блок отримав 17 004 голосів (0,06%), зайнявши 37-е місце серед 45-ти учасників.
    У серпні 2007 р О.Омельченко призупинив членство в партії і балотувався до ВР за списком блоку «Наша Україна – Народна Самооборона».
    Головою партії обрано Івана Агий.
    У дострокових парламентських виборах 2007 р партія участі не брала.

    Партія «Єдність» створена в жовтні 1999 року. Першим головою став Анатолій Лопата.
    У грудні 2001 року «Єдність» очолив київський мер Олександр Омельченко.
    У травні 2005 року головою партії був обраний Володимир Яловий. А в червні 2007 року крісло голови партії знову собі повернув Омельченко.
    Партія декларує соціально-орієнтований національно-демократичний центризм.
    Партія в основному була представлена ​​в столиці. Коли мером Києва був Омельченко, в «Єдність» записувалися цілими колективами.

    Лідери партії

    Голова партії – екс-мер Києва Олександр Омельченко. Серед лідерів – Володимир Яловий, Олександр Яншин, Сергій Яковлєв, Марія Городиська.

    Участь у парламентських виборах

    На парламентських виборах 2002 року партія брала участь у складі виборчого блоку «Єдність». Втім, блок до Верховної Ради не пройшов.

    На парламентських виборах 2006 року партія «Єдність» входила до складу виборчого блоку виборчого блоку Євгена Марчука – Єдність. Блок отримав підтримку 0,06% голосів виборців і до Верховної Ради не потрапив.

    Участь в президентських виборах

    На президентських виборах 2004 року лідер партії «Єдність» Олександр Омельченко отримав підтримку 0,48% голосів виборців.

    Наші фахівці завжди готові проконсультувати Вас і відповісти на всі питання.

    Ми допоможемо Вам оформити тимчасовий вид на проживання в Україні за доступною ціною і в найкоротші терміни!

    ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?
    ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ
    Або залиште свій номер - передзвонимо протягом 2-x хвилин

      Ukraine visa for Indians